Išankstinio  prieš sezoninio užsakymo pateikimo tvarka

  1. Užsakymą galima pateikti internetinėje parduotuvėje www.margsodis.lt  
  2. Pavasarį, kuomet  oro sąlygos bus tinkamos vegetaciją pradėjusių augalų išsiuntimui, mes susisieksime su Jumis ir patvirtinsime užsakytų augalų būklę, tuo pačiu suteiksime informaciją apie reikalingą apmokėjimui pinigų sumą. (galima sumokėti išankstiniu apmokėjimu tiesiai į parduotuvės sąskaitą arba apmokėti atsiimant siuntą).
  3. Klientas raštišku sutikimu patvirtina, kad užsakytus augalus galima išsiųsti arba gali prašyti atidėti išsiuntimą iki nustatyto termino.

  4. Parduotuvė www.margsodis.lt neįsipareigoja pateikti į pardavimą visų siūlomų augalų (gali būti, kad dalis siūlomų augalų neperžiemos). Apie trūkstamus augalus, Klientas visada  bus informuojamas, kad priimtų tolimesnį sprendimą : trūkstamą augalą keičiame kitu, siunčiame be užsakyto augalo arba išvis anuliuojame prieš sezoninį užsakymą.

Svarbi informacija:

  1. Prieš sezoniniams užsakymams nereikalaujame išankstinio apmokėjimo.
  2. Siunčiame tik tuos augalus,  dėl kurių  esame pilnai įsitikinę, kad jie tinkamai peržiemojo.

  3. Iškilus kokiems nors klausimams, prašome skambinti telefonu: (10.00 val. - 18.00 val.).
  4. Jeigu Klientas pageidauja, koreguoti  išankstinį prieš sezoninį  užsakymą, gali tai padaryti išsiunčiant laišką e- pašto adresu: kvietukai@gmail.com, pateikdamas užsakymo numerį ir pageidaujamų pakeitimų sąrašą.