Sąlygos ir Taisyklės

Garantija

Visi mūsų augalai turi jus pasiekti puikios būklės ir šviežumo, taip, kaip jie paliko mūsų medelyną. Jei nesate patenkintas jų būkle atvykimo metu, praneškite mums kaip įmanoma greičiau (maksimaliai per 14 dienų) el. paštu kvietukai@gmail.com, su nuotraukomis, ir mes pasirūpinsime pakeitimu arba grąžinimu. Jums pageidaujant, grąžinsime pinigus. Mūsų atsakomybė yra parduoti augalus pagal tas prekių kainas, kurios nurodytos interneto svetainėje. Užsakymo grąžinimo atveju, jūs turėsite atsiųsti mums atgal supakuotas prekes tuo pačiu būdu ir toje pačioje pakuotėje kaip gavote. 

Pakavimo mokestis

Netaikome. Mes naudojame tvirtas dėžes ir pakavimo medžiagas, jų savikaina įskaičiuota kainoje. 

Pristatymo trukmė

Gyvų augalų pristatymas Lietuvoje*

Greituoju kurjeriu iki durų Lietuvoje (per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo)

Į pasirinktą jūsų mieste paštomatą pristatoma pagal kurjerių nurodytą terminą (per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo)

 


Užsakymo siuntimas bendrai


Užsakymai yra išsiunčiami pirmadieniais-ketvirtadieniais. Antroje savaitės pusėje nesiunčiame, kad savaitgaliui neliktų siuntinys kurjerių sandėliuose. Tačiau jei užsakymą pateikėte pavasarinio sezono metu, leiskite mums skirti pristatymui bent 3-5 dienas, o maksimalaus piko metu (apie balandžio vidurį) pristatymas gali trukti ir iki 28 dienų. Sezoninės prekės, tokios kaip gyvi augalai, siunčiami pagal GRAFIKĄ. 
Gyvų augalų pristatymas nėra tas pats, kaip negyvų prekių pristatymas. Šiuo atveju svarbiausia saugus tiekimas. Jei mes turime kokių nors abejonių dėl ekstremalių oro sąlygų, pavyzdžiui, per didelio karščio ar šalčio, pristatymo trukmė gali pasikeisti. Ši taisyklė taip pat taikoma, kai augalai nėra pasirengę palikti medelyno (dėl specifinių priežasčių - augimo stadijos, liūties arba apsaugos nuo kenkėjų ir ligų priemonių taikymo).  Išimties tvarka mes pasiliekame sau teisę pristatyti per 28 dienas, atsižvelgiant į internetinės prekybos taisykles, galiojančias Lietuvoje ir ES.


Mokėjimas

Mes priimame šiuos mokėjimo būdus: paprastuoju banko pavedimu EURAIS arba galima sumokėti siuntinio gavimo metu kurjeriui ar pašto darbuotojui. Jeigu bet kokios prekės nebėra galimybės patiekti – mes grąžiname pinigus. Pinigų gražinimus vykdome per vieną banko darbo dieną, nors įstatymai įpareigoja gražinti per 30 dienų.

Kainos

Kainos yra peržiūrimos kiekvienų metų pradžioje ir jos nekeičiamos visą sezoną. 
Minimali užsakymo suma netaikoma.

Specialūs pasiūlymai, kuponų kodai

Visi specialūs pasiūlymai, kuponų kodai, nuolaidos gali būti naudojami tik vieną kartą. Bet koks kupono kodas arba nuolaida negali būti naudojami kartu su bet kuria kita nuolaida (nuolaidos nesumuojamos).

Prekės vaizdai

Prekių vaizdai yra iliustracinio pobūdžio, išsamesnė informacija pateikiama produkto pavadinime/ apraše. Daugiamečiai augalai labai skirtingai atrodo pagal tam tikrą metų sezoną. Todėl gali neatitikti nuotraukoje nurodyto vaizdo - jame yra augalas užaugę ir geriausiu metu, o perkamas augalas yra jaunas ir pvz. pavasarį gali būti be lapų ar tik pradėjęs auginti antžeminę dalį

Pardavimo sąlygos

Informacija pateikta apie produktus paremta mūsų žiniomis, ir yra skirta tik bendram susipažinimui. Visi matmenys, ūgiai, svoriai ir tūriai yra apytiksliai. Gaminio aukštis yra apytikslis aukštis įskaitant vazoną (tarą). Taip pat atminkite, kad aplinkos veiksniai gali turėti įtakos augalų augimui (pvz. rudenį pamatuotas augalas pavasarį gali būti apgenėtas). Detaliau apie matmenis žiūrėkite skyriuje "Trumpiniai augalų pavadinimuose". Jums pageidaujant, galime atsiųsti konkrečiai jūsų užsakytų ir siuntimui atrinktų augalų nuotraukas prieš išsiuntimą.

Klientų aptarnavimas


Dėl visų užklausų, paraiškų dėl prekių praradimo ar sugadinimo pervežant, būtina nurodyti užsakymo numerį arba savo pilną adresą. Susisiekite su mumis įprastais būdais.

Skundai

Į jūsų skundus reaguosime nevėliau kaip per 5 darbo dienas, ir pasiūlysime sprendimą, bei informuosime jus apie pažangą. Jūs, kaip vartotojas,turite teisę pasinaudoti neteismine skundų ir žalos atlyginimo tvarka, sprendžiant tarp pardavėjo ir vartotojo kilusius ginčus ( CK 6.2287 str. 16 p.). Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba į teismą. 
Nuoroda į Elektroninę ginčų sprendimo platformą: ec.europa.eu/odr/  (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas Nr. 524/2013, 14 str.).

Atšaukimas

Jei norite atšaukti užsakymą, turėtumėte susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar telefonu. Jei jūsų užsakymas yra dėl ne greitai gendančių prekių (LR CK 6.22810 str. 2d. išimtis Nr.4), jūs turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti internetu sudarytos sutarties (grąžinti kokybišką prekę) iki 14 dienų po gavimo. Jūs turite tinkamai pasirūpinti globojamomis prekėmis ir jos turi būti grąžintos mums, supakuotos tuo pačiu būdu, kuo greičiau, grąžinimo išlaidas padengsite jūs. Pinigų grąžinimą atliksime per 1 darbo dieną nuo prekių grąžinimo. Jei prekė yra didelė, mes galime pasirūpinti už jus jos paėmimu, o jūs apmokėsite mums paslaugos savikainą (pateiksime Jums išrašą). Mes pasiliekame teisę anuliuoti bet kokį užsakymą. Jūsų kaip vartotojo teisės, nėra įtakojamos bet kurios iš šių verslo sąlygų.

Privatumas ir duomenų apsauga

Mes įsipareigojame apsaugoti jūsų privatumą. Mes naudojame tik informaciją, kurią mes renkame apie jus teisėtai (pagal 1995 m. ES duomenų apsaugos direktyvą). Mes renkame informaciją apie jus dėl dviejų priežasčių: pirma, kad apdoroti Jūsų užsakymą ir, antra: suteikti jums geriausią įmanomą paslaugą.

 

Informacija, kurią renkame apie jus, apima:
jūsų vardas ir adresas
telefono numeris
elektroninio pašto adresas

Mes niekada nerinksime slaptos informacijos apie jus be jūsų sutikimo. Informacija, kurią turime, bus tiksli ir nepasenusi. Jūs galite patikrinti mūsų turimą informaciją apie jus atsiųsdami mums laišką. Jei pastebėsite kokių nors netikslumų, mes ją ištrinsime arba nedelsiant ištaisysime. Asmeninė informacija, kurią mes laikome, yra laikoma saugiai įstatymų numatyta tvarka. Jei mes ketinsime perduoti informaciją ne EEE (Europos ekonominėje erdvėje), mes visada turėsime gauti jūsų sutikimą. Jei turite kokių nors klausimų / komentarų apie privatumą - turėtumėte susisiekti su mumis.